Кафедра авіаційного транспорту

Кафедра авіаційного транспорту

Кафедра авіаційного транспорту  здійснює підготовку цивільних пілотів за освітніми ступенями бакалавра та магістра за спеціальністю  «Авіаційний транспорт» за спеціалізацією «Льотна експлуатація повітряних  суден». Підготовка студентів здійснюється  за європейською системою підготовки авіаційних фахівців.

Кафедра забезпечує високий рівень  навчання  в основі якого є  багаторічній досвід роботи факультету інформаційних та технічних систем та розвинута матеріально-технічна  база Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, який неодноразово нагороджувався відзнакою вищого рейтингу навчальних закладів освіти України.

На кафедрі здійснюється навчання пілотів по навчальнім програмам  ICAO як приватний пілот літака (гелікоптера) PPL,  так і комерційний пілот CPL. Студенти кафедри крім навчання за освітнім рівнем проходять навчання у Центрі сертифікації льотного персоналу  в якому проводиться льотна практика для отримання  ліцензій пілотів відповідного рівня.

Висококваліфікований викладацький склад кафедри, якісна навчально-матеріальна база гарантують випускнику отримання необхідних професійних знань, умінь та навичок для самостійного пілотування повітряного судна.

Отримані знання, кваліфікація та рівень освіти дають можливість  не тільки займати первинні інженерні та керівні посади, але й просуватися по кар’єрним сходам без додаткового навчання.

Завідувач кафедри

КАЛКАМАНОВ САЛІМ АЮПОВИЧ

доктор технічних наук, професор

КАЛКАМАНОВ САЛІМ АЮПОВИЧ

Засновник кафедри

М’ялица Анатолій Костянтинович

герой України доктор технічних наук, професор, заслужений машинобудівник України

М’ЯЛИЦА АНАТОЛІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ

Склад інституту

Довідник абітурієнта

Останні новини інституту цивільної авіації