Факультет післядипломної освіти

Курси підвищення кваліфікації

З метою підтримання професійного рівня та забезпечення перспектив просування по службі військовослужбовців Збройних Сил України у 2006 році на факультеті створено курси підвищення кваліфікації військовослужбовців Збройних Сил України. Розбудова системи підвищення кваліфікації фахівців проводилася під безпосереднім керівництвом начальника факультету післядипломної освіти та начальниками курсів підвищення кваліфікації.

Факультет проводить навчання військовослужбовців Збройних Сил України за напрямами підвищення кваліфікації, що визначаються Директивами та наказами Міністра оборони України. З 2006 року по теперішній час було підготовлено 837 військових фахівців для:

  • зенітних ракетних військ;
  • радіотехнічних військ;
  • фахівців служб метрології та стандартизації;
  • посадових осіб електротехнічної служби;
  • військ протиповітряної оборони Сухопутних військ;
  • фахівців зв’язку та радіотехнічного забезпечення;
  • фахівців з гуманітарних питань;

Під час підготовки в стінах факультету військовослужбовці отримали знання, уміння і практичні навички для виконання службових обов’язків, які дають можливість підтримувати їх професійний рівень та перспективи для просування по службі.

З метою здійснення загальної та спеціальної мовної підготовки особового складу Збройних Сил України, що потребує знання іноземних мов для виконання посадових обов’язків, служби (роботи) або навчання за кордоном, у 2004 році на факультеті створено курси іноземних мов.

Мовна підготовка у Збройних Силах України проводиться відповідно до наказів Міністра оборони України. Факультет в період з 2004 року по теперішній час підготував 662 офіцерів.

Прийом слухачів на курси здійснюється двічі або тричі на рік відповідно до щорічних планів організації роботи курсів іноземних мов у Збройних Сил України. Слухачі після проходження навчання виконують тест з визначення рівня володіння іноземною мовою за чотирма видами діяльності (аудиювання, говоріння, читання та письмо), який оцінюється за стандартизованими рівнями.

Слухачам, які успішно склали іспити, видається свідоцтво про визначення рівня знання іноземної мови.

Після підготовки на факультеті випускники приймають активну участь у заходах програми НАТО (Defence Education Enhancement Program – DEEP) з удосконалення військової освіти для перспектив розвитку відносин та співробітництва Україна – НАТО, а також кращі військовослужбовці продовжують навчання за кордоном або приймають участь у миротворчих операціях.

Останні новини факультету післядипломної освіти