Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Формування патріотичних якостей особистості військового керівника у період навчання у вищих військових навчальних закладах

19.10.2015р. бібліотека університету та кафедра філософії провели презентацію книги «Формування патріотичних якостей особистості військового керівника у період навчання у вищих військових навчальних закладах».

Завідувач бібліотеки Ярош Тетяна Геннадіївна розпочала захід словами Василя Симоненка з віршу «Лебеді материнства»: «Можеш вибирати друзів і дружину, Вибрати не можна тільки Батьківщину», які яскраво відображають сутність патріотизму.

Презентацію книги проводили автори: кандидат філософських наук, професор Квіткін Петро Васильович та доктор філософських наук, професор Панфілов Олександр Юрійович.

Автори підкреслили, що основними цілями формування патріотичних якостей особистості військового керівника в період навчання у вищих навчальних закладах є забезпечення свідомого та відповідального ставлення військовослужбовців до виконання громадських обов’язків, втілення у життєдіяльність військовослужбовців моральних принципів і норм, формування особистості громадянина, створення передумов для забезпечення ефективного функціонування та розвитку Збройних Сил України.

Актуальність теми підтверджується самою історією послідовної боротьби за утвердження і зміцнення української державності. Ця боротьба невіддільна від патріотизму. Не було і нема такої сили, яка могла б придушити в народі це почуття. Адже любов до Батьківщини, надихає людей на подвиги й самопожертвування в ім’я великої мети.

Попередній запис

Розпочалися змагання відкритого кубку Повітряних Сил Збройних Сил України з міні-футболу

Наступний запис

Факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації – традиції та перспективи