Заходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Інформаційна година «Ведення повітряної розвідки в зоні АТО»

Наказом Міністра оборони України № 302 від 1 червня 2007 року був встановлений День воєнної розвідки України, який відзначається щорічно 7 вересня. Це свято не є загальнонаціональним, а виключно відомчим.

Саме з цього приводу 07.09.2015р. у читальному залі бібліотеки університету відбулася інформаційна година «Ведення повітряної розвідки в зоні АТО».

Зі вступним словом виступила завідувач бібліотеки Ярош Т.Г., а бібліограф Шуйська А.М. підготувала бібліографічний огляд літератури, що є у фонді бібліотеки з цієї тематики.

Інформаційну годину проводили науково-педагогічні працівники університету. З доповіддю виступив кандидат технічних наук, доцент кафедри «Бортового обладнання та комплексів повітряної розвідки» інженерно-авіаційного факультету. Він підкреслив, що робота військового розвідника потребує глибоких знань, відмінної підготовки і безцінного досвіду ведення розвідувальної діяльності.

Актуальність теми заходу викликала жвавий інтерес у курсантів та офіцерів, що були присутні на заході. Інформаційна година фактично переросла у круглий стіл, де кожен зміг висловити свою думку.

Бібліотека університету виражає свою вдячність доповідачу та усім присутнім за небайдужість. А також у День воєнної розвідки ми приєднуємося до привітань всіх тих, хто пов’язав своє життя і діяльність з вирішенням непростих завдань, які стоять сьогодні перед військовими розвідниками!

Попередній запис

Розпочато навчання першокурсників

Наступний запис

Курсанти університету виконали перші польоти на вертольоті АК 1-3