Індивідуальні новини РТВ ППО

Інтелектуальний потенціал війська – запорука майбутніх перемог Держави

У період з 10 по 14 вересня 2018 року представники факультету РТВ ППО ад’юнкт кафедри тактики радіотехнічних військ капітан Ліщенко В.М. та командир 551 групи старший сержант Калімулін Т.М. (науковий керівник – Заслужений діяч науки і техніки України доктор технічних наук професор полковник Худов Г.В.) взяли участь з доповідями у міжнародній конференції UkrMiCo’2018 на базі Одеської національної академії зв’язку імені О. С. Попова, яка є базовою для Міністерства освіти і науки України (МОН).

Міжнародна конференція “The Third International Conference on Information and Telecommunication Technologies and Radio Electronics” (UkrMiCo’2018) проводилася під егідою IEEE Ukraine Section. Представлена робота науковців факультету РТВ ППО пройшла складний конкурсний відбір і була висвітлена на найбільшому конгресі професіоналів інформаційно-телекомунікаційних технологій, радіотехніки та радіоелектроніки, який зібрав провідних вчених з 10 країн світу: Україна, Великобританії, Грузії, Данії, Ірану, Італії, Молдови, Латвії, Південної Кореї, Сполучених Штатів Америки.

Виступи переважної більшості учасників, в тому числі і наших колег були виконані англійською мовою та високо відзначені організаторами форуму схвальними відгуками. Усі роботи представлені на конференції UkrMiCo’2018 будуть проіндексовані у базах Scopus, а також рекомендовані до публікації у US IEEE Xplore Digital Library, що індексується крім того в інших наукометричних базах, таких як Web of Science, Google Scholar.

 

Попередній запис

Бібліотека університету: квест-екскурсія

Наступний запис

Історія нескорених: спадкоємність поколінь