Секція армспорту в університеті

Секція армспорту в університеті

Ми виховали:


0
Майстера спорту
0
Кандидатiв в майстри спорту
Керує командою старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту підполковник Ткачук О.А., який підготував 10 майстрів спорту України і 24 кандидати в майстри спорту України.

В університеті існує сильна школа з армспорту.

Керує командою старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту підполковник Ткачук О.А., який підготував 10 майстрів спорту України і 24 кандидати в майстри спорту України. Підтвердженням цього є стабільні виступи збірної команди з армспорту на чемпіонатах України серед вищих військових навчальних закладів:

  • 2004 рік (м. Одеса) – 3 загальнокомандне місце;
  • 2005 рік (м. Севастополь) – 1 загальнокомандне місце;
  • 2006 рік (м. Севастополь) – 2 загальнокомандне місце;
  • 2007 рік (м. Харків) – 1 загальнокомандне місце.
  • 2019 рік (м. Одеса) – 1 загальнокомандне місце.

У 2013, 2018, 2019 роках команда університету на чемпіонаті України серед ВНЗ займала впевнене друге місце.

За час існування ХУПС

Призерами Чемпіонату України серед дорослих з армспорту ставали Гельниці Р.І., Коробка Р.К, Михайлов С.О., Ткачук О.А., Савчук Т.І., Опарій О.О., Дружченко А.Г., Чигрин І.О.

Переможцями Чемпіонату України серед юніорів з армспорту ставали Арабаджиєв Т.А., Боремчук С.В. та призерами ставали Кунеєв А.В., Киримова Е.М., Швец В.М., Опарій О.О., Дружченко А.Г., Мустафаєв С.Ф.

Переможцем Чемпіонату України серед ВНЗ з армспорту став Мустафаєв С.Ф. та призерами стали Арабаджиєв Т.А., Боремчук С.В., Чигрин І.О., Савчук Т.І., Кунеєв А.В., Опарій О.О., Дружченко А.Г., Чигрин І.О., Погорілий М.І., Вощенко А.В..

Переможцями Чемпіонату ЗС України з армспорту: старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту підполковник Ткачук О.А. (6-разовим), та його вихоавнці Михайлов С.О. (2-разовим), Гельниці Р.І., Коробка Р.К, Миловоротів Р.В., Мухутдінов Д.П., Герасимов В.О.. Призерами були Кобильчак В.А., Буряк В.К., Височин О.Л., Арабаджиєв Т.А., Кунєєв А.В., Опарій О.О., Дружченко А.Г., Чигрин І.О., Погорілий М.І., Коваль Є.С., Кулабухов О.О., Вакуленко Д.С., Чекалдін Д.П.

Тренування проходять на базі спортивного комплексу «Зірка» в залі атлетичної підготовки (приміщення №121) 16.00-19.30 з понеділка по п’ятницю.

Результати Змагань

Тренерский склад

Нема фото

підполковник
ТКАЧУК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

тел. 067-903-72-49

Фотогалерея

Останні новини спортивного життя університета