Академічна доброчесністьЗаходи бібліотекиНовиниНовини АСУНовини бібліотеки університету

Книжки, мов дивні розсипи скарбів

У 1995 році на Паризькій конференції ЮНЕСКО було започатковано чудове свято – Всесвітній день книги та авторського права. Відзначається воно щорічно 23 квітня і супроводжується цікавими традиціями. У цей день влаштовують книжкові виставки та ярмарки, дарують книги рідним та друзям, а ще – кожного разу обирають нову світову столицю книги.

Напередодні цього свята, 22 квітня 2021 року, бібліотека університету запросила курсантів факультету АСУ та НЗПА на годину інформації «Книжки, мов дивні розсипи скарбів». Під час заходу присутні ознайомились з історією книги і самого свята, та дізналися про те, як митець може захистити свій твір за допомогою авторського права. Зокрема, було показане відео «Академічна доброчесність та авторське право», яке дозволило присутнім створити чітке уявлення про такі антинаукові речі як плагіат, компіляція, фальсифікація та фабрикація.

Завершилася година інформації бібліографічним оглядом книжкової виставки «Книжок незмірна глибина», яка відкрила для читачів різнобарв’я друкованого слова в нашій країні.

Шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть. Вони спонукають нас до творчого пошуку, прекрасних знахідок і відкриттів!

Попередній запис

Фарбуй життя в яскраві кольори

Наступний запис

ЯДЕРНЕ ПЕКЛО ЧОРНОБИЛЯ