НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіТематичні виставки

Книжкова виставка «Рідкісна і цінна книга в бібліотеці: перша чверть ХХ ст.»

24 та 25 литопада. у приміщенні читального залу бібліотеки університету відбулась книжкова виставка «Цінна та рідкісна книга в бібліотеці: перша чверть ХХ ст.». На виставці було представлено 107 видань початку ХХ ст. із зібрання бібліотеки. Колекцію складають документи за такими галузями, як: військова справа, історія, географія, мистецтво, художня література та ін.

Виставка раритетних видань мала на меті ознайомлення курсантів, офіцерів, працівників і гостей університету з унікальними виданнями фонду рідкісних книг, рукописів, архіву; популяризацію знань про книгу, що є носієм інформації і феноменом культури; пропагування культурних цінностей, розкриття ролі книги в духовній сфері людської цивілізації; збереження книжкових пам’яток для наступних поколінь.

Проведена виставка стала ще однією привабливою родзинкою у низці заходів бібліотеки університету. Цікавість теми підтверджують гарячі відгуки відвідувачів, залишені у «Книзі відгуків та побажань бібліотеки».

Щиро дякуємо за теплі слова та високу оцінку праці бібліотекарів університету, та чекаємо наступної зустрічі з нашими читачами.

Попередній запис

Виступ курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на Чемпіонаті Світу з бойового двоборства!

Наступний запис

День пам’яті жертв Голодоморів