Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини ІАФ

КОЛУМБ ВСЕСВІТУ

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, Міжнародний день польоту людини в космос, а в Україні в цей день відзначають професійне свято тих, хто є дотичним до космонавтики – День працівників ракетно-космічної галузі України.

60 років тому, 12 квітня 1961 року, здійснилася тисячолітня мрія людства – подолавши силу земного тяжіння перша людина планети Земля вирвалася в космічний простір. Про історичний політ Юрія Гагаріна, який став яскравим виявом здатності людини пізнавати світ і її вміння використовувати свої знання для втілення найнеймовірніших задумів йшлося на інформаційній годині «Колумб Всесвіту». Захід, на який були запрошені курсанти інженерно-авіаційного факультету, проходив у читальному залі бібліотеки університету. Фахівці бібліотеки розповіли про передумови космічного польоту, як людство йшло до цього, а також про вклад українських вчених у світову космонавтику. До уваги присутніх також був запропонований бібліографічний огляд книжкової виставки «Першопрохідці зоряних шляхів», присвяченій історії космонавтики.

Свого часу українські науковці зробили величезний внесок у розвиток космонавтики і зараз Україна по праву є державою світового космічного співтовариства.

Попередній запис

Льотна підготовка курсантів ХНУПС розпочата...

Наступний запис

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ “ФАКТОР СВОБОДИ”