Новини

«Кожедубівці» узяли участь в «Авіаfest-2018»

Протягом двох днів 8 та 9 вересня на Харківській землі та у небі Харківщини відбулася визначна подія  – кульмінація авіаційного сезону та справжнє свято авіації, свято мешканців Слобожанщини і всієї України – «АвіаFest-2018». Це вже п’яте за чотири  роки авіаційне свято подібного формату, яке організовує Харківський аероклуб імені Валентини Гризодубової. І з кожним роком свято додає в ефектності, масштабності, масовості, яскравості і різноманітності програми авіашоу. Харків’яни та гості міста мали можливість подивитися на польоти десятків одиниць літальних апаратів, познайомитися  зі зразками сучасної військової техніки зенітних ракетних військ, радіотехнічних підрозділів та ППО Сухопутних Військ. Відчути усю романтику п’ятого океану змогли тисячі відвідувачів авіаційного фестивалю «АвіаFest-2018», що пройшли на територію Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової.

Для забезпечення даного заходу залучалося близько 300 офіцерів та курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. до уваги глядачів на майданчику Харківського аероклубу були представлені зразки сучасної військової техніки, яка стоїть на озброєнні української армії та на якій проходять навчання курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, це: навчально-бойовий літак Л-39, зенітний ракетний комплекс малої дальності «БУК-М1», зенітний ракетний комплекс середньої дальності системи С-300ПС, радіолокаційна станція «Малахіт», зенітна ракетна система «ТОР», військовий зенітний ракетний комплекс „Оса-АКМ”, переносний зенітний ракетний комплекс „Игла” та 23-мм зенітна установка ЗУ-23.

Курсанти-льотчики Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба  виступили в ролі екскурсоводів під час демонстрації літаків-винищувачів та бойових вертольотів, а інші «кожедубівці» детально розповіли про зенітні ракетні комплекси такі, як: С-300, Оса, Бук та інші. Крім того понад 2700 курсантів нашого університету відвідали цей захід. Також з метою ознайомлення гостей авіашоу із видовим вишем були розгорнуті агітаційні намети з тематичною літературою та відеосупроводженням.

На початку розважальної програми в рамках «АвіаFest-2018», відбулося підбиття підсумків Міжрегіонального конкурсу дитячих малюнків «Наше мирне небо». Організатори творчих змагань керівництво Харківської обласної державної адміністрації, інструктори Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової, командний склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та облвійськкомату заохоти переможців конкурсу.

В небі було задіяно понад 20 типів авіаційної техніки. Свою майстерність глядачам продемонстрували кращі авіатори України. Відвідувачі свята побачили польоти літаків малої авіації, таких як ХАЗ-30, Як-52, Як-18Т, Ан-2, По-2, Су-31, вертольотів Мі-2, Мі-8 та реактивних літаків Л-29 «Дельфін».

Яскравою родзинкою авіаційного фестивалю став виступ з програмою вищого пілотажу винищувача Су-27 Повітряних Сил Збройних Сил України.

Надзвичайний ажіотаж та величезна кількість бажаючих відвідати свято авіації у Харківському аероклубі є свідченням шаленої популярності та зацікавленості людей всіх поколінь авіаційною тематикою. Було дуже приємно бачити серед присутніх не тільки курсантів університету, а й велику кількість цивільної молоді, які, сподіваємось, поспілкувавшись з курсантами та побачивши своїми очима фігури вищого пілотажу у небі над аероклубом, закохаються у небо та поповнять дружню родину курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вже наступного року.

Двері Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завжди відкриті для всіх бажаючих, хто хоче з небом розмовляти на «ТИ»!

Попередній запис

Шлях до подальшої офіцерської кар’єри відкритий

Наступний запис

Команда ХНУПС підкорила «Odessa Athletic Challenge 2018»