НовиниНовини ППО СВ

Курсанти факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ університету прийняли участь в тактичних навчаннях з бойовою стрільбою

Курсанти випускних курсів факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ університету прийняли участь в тактичних навчаннях з бойовою стрільбою.

Під час тактичних навчань курсанти виконали вправи стрільб з усіх видів стрілецької зброї та підствольного гранатомету, вогневі задачі початкових стрільб із ЗУ-23 та практично відпрна навчальному центрі протиповітряної оборони Сухопутних військ оперативного командування “Захід”.

Під час тактичних навчань курсанти виконали вправи стрільб з усіх видів стрілецької зброї та підствольного гранатомету, вогневі задачі початкових стрільб із ЗУ-23 та практично відпрацювали водіння бойових машин.

Впродовж навчань були проведені спільні заняття з британськими інструкторами з топографії, розвідки місцевості, пересування та ведення бою в місті. Також були проведенні заняття з тактичної медицини з інструкторами з зони антитерористичної операції, які навчали діям в “червоній зоні” і подоланню психологічної полоси.

Набуті практичні навички надали можливість закріпити курсантами знання отримані у нашому навчальному закладі.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні! Так тримати!

Попередній запис

Факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації – традиції та перспективи

Наступний запис

Наші виборюють подвійну перемогу на змаганнях Відкритого кубку Повітряних Сил Збройних Сил України з міні футболу