Новини

Курсанти «стають на крило» та поповнюють ряди льотного братерства

29 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди завершення практичного льотного навчання на літаках ХАЗ-30 курсантами 3 курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Вже шостий рік поспіль, починаючи з 2013 року, юні «кожедубівці» проходять льотне навчання на вітчизняному легкомоторному літаку ХАЗ–30 на аеродромі Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової ТСО України.

Під час урочистостей заступник начальника університету з льотної підготовки полковник Валерій Єрошенко із задоволенням відзначив, що курсанти повністю опанували техніку пілотування літака  ХАЗ–30, продемонстрували високий рівень практичних знань, якісне засвоєння необхідних навичок та умінь з теорії та практики керування літальним апаратом, що дало можливість успішно виконати програму льотного навчання, подякував всім причетним до льотної підготовки курсантів за професіоналізм,  якісно виконану роботу, привітав особовий склад льотного факультету, Харківського аероклубу із завершенням чергового важливого етапу підготовки майбутніх льотчиків та нагородив кращих фахівців за результатами льотного навчання.

Відтепер повноправними членами льотного братерства стали ще майже 30 юних «кожедубівців», які на практиці, виконуючи польотні завдання, довели свою фахову придатність для виконання ще більш складних польотів вже на навчально-бойових літаках.

Колись небо покликало їх у політ і вони впевнено зробили важливий крок, присвятивши своє життя величній і романтичній професії військового льотчика. І саме зараз ми є свідками того, як наші курсанти «стають на крило» та відбувається їх становлення як справжніх, повноправних господарів небесних просторів.

Тож побажаємо майбутнім захисникам блакитних кордонів нашої Батьківщини успіхів у навчанні та подальшому практичному опануванні нелегкої, але дуже цікавої професії військового льотчика!

Слава Українській авіації!

Слава Україні!

Попередній запис

Науковий семінар «Інформаційна агресія Російської Федерації проти України»

Наступний запис

Чемпіонат університету з рукопашного бою серед курсантів перших курсів