НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Курси підвищення кваліфікації фахівців структур морально-психологічного забезпечення завершені успішно

В університеті завершилися курси підвищення кваліфікації фахівців морально-психологічного забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Головна увага досвідчених викладачів кафедри психології та педагогіки під час проведення занять приділялася практичній підготовці, вивченню нових методик і технологій роботи з особовим складом з урахуванням досвіду операції об’єднаних сил (антитерористичної операції).

Протягом проведення курсів слухачі виконували практичні заходи спираючись на досвід служби та набуті на курсах знання, надавали пропозиції щодо покращення методики роботи посадових осіб з питань профілактики девіантної поведінки в підрозділі.

Під час проведення курсів слухачі мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою університету, відвідати музеї, театри та інші культурні місця міста.

Завершальним етапом проведення курсів стало складання комплексного екзамену на якому слухачі показали достатній рівень теоретичних знань та практичних навичок щодо надання психологічної само- та взаємодопомоги в екстремальних умовах.

Попередній запис

НАЗАВЖДИ У НАШИХ СЕРЦЯХ, ВІЧНОГО ПОЛЬОТУ...

Наступний запис

В ЦЕЙ ДЕНЬ ВОНИ НЕ ПОВЕРНУЛИСЯ З ПОЛЬОТІВ… ПАМ’ЯТІ ДВАДЦЯТИ ШЕСТИ