Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Летить лелека над Чорнобилем

26 квітня у читальному залі бібліотеки університету відбулася година пам’яті до 30-річчя аварії на Чорнобильскої АЕС. З доповіддю, яку супроводжували документальні відеоматеріали, виступила бібліограф Шуйська Алла Михайлівна.

Особлива роль у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС належить військовим вертольотчикам. Вертоліти Мі-8 та Мі-26 днями кружляли над осередком смертельної небезпеки, скидаючи тонни піску і глини у палаючий кратер.

Всі екіпажі, які виконували бойові завдання розуміли небезпеку та можливі серйозні наслідки для здоров’я, але вони були мужніми солдатами Батьківщини, яка потрапила у біду.

На сьогодні катастрофу на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року проаналізовано з усіх сторін: політики, вчені, військові, медики зробили висновки про масштаб трагедії, що спричинила людські втрати та мільярдні збитки. Але чи засвоїло людство уроки цього гіркого досвіду?

Попередній запис

Крос за єдність України!

Наступний запис

Проведення чемпіонату Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з міні-футболу серед перемінного складу університету