Історія комплексу

Навчально-матеріальна база комплексного тренажеру вертольоту Ми-8МТВ

До 1999 року навчально-тренувальний комплекс існував як окремі підрозділи:

  • учбово-командний пункт;
  • учбово-тренажний комплекс.

Цього року було створено об’єднаний підрозділ навчально-тренажний комплекс на базі льотного факультету Харківського інституту льотчиків, який очолив полковник Гуз Анатолій Григорійович.

З 2005 року на базі Харківського університету Повітряних Сил цей підрозділ реорганізований в навчально-тренувальний комплекс, який очолив підполковник Редька Олег Георгійович.

У теперішній час очолює навчально-тренувальний комплекс на базі Харківського університету Повітряних Сил підполковник Бутирєв Олександр Валерійович.

У 2008 році було введено в дію учбово-тренувальний комплекс вертольоту Ми-8МТВ (УТКВ МІ-8МТВ), що є сучасним вітчизняним комплексним пілотажним тренажером, розробленим і поставленим підприємством «НВО «АВІА» (м. Кременчук).

Його відрізняє новий методологічний підхід до підготовки пілота, так як комплекс має:

  • навчальні класи для теоретичної підготовки, що обладнані ПЕОМ з інтерактивним програмним комплексом теоретичної підготовки і контролю знань та спеціалізованими стендами функціональних систем;
  • процедурний тренажер для підготовки до виконання польотів на пілотажному тренажері;
  • комплексний пілотажний тренажер.

У жовтні 2012 року встановлено стаціонарний комплексний тренажер льотчика літака Л-39 (ТКС-Л39С), розроблений і вставлений українським підприємством ТОВ «МАРКЕТ-МАТС» м. Львів, яке є одним з провідних розробників та виробників тренажерів та тренажерно-моделюючих комплексів для Збройних Сил України, спільно з Львівським державним авіаремонтним заводом державного концерну «УкрОборонПром».

Очолює комплекс

підполковник

БУТИРЄВ
ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Кафедри факультету

Пільги випускників факультету

Випускники льотного факультету по закінчення навчання та призначенні на офіцерські посади порівняно з іншими фахівцями мають пільги:

Пільгове нарахування вислуги років (2 роки за 1 календарний рік)


Підвищене грошове забезпечення


Додаткова профілактична відпустка


Першочергове отримання житла


Присвоєння чергових військових звань на рік раніш


Безкоштовне харчування за льотною нормою


Додаткове забезпечення льотною формою одягу


Довiдник абiтурiєнта

Льотний факультет

Останні новини льотного факультету