Льотний факультетНовини

“МІСЦЯМИ БУЛО ВАЖКО, АЛЕ БУЛО І КЛАСНО”, – З ТАКИМИ ВРАЖЕННЯМИ КУРСАНТИ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗДАЛИ ЕКЗАМЕН З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ.

Серед небезпечних військових професій особливе місце посідає професія льотчика. Специфічними особливостями військово-професійної діяльності льотного складу є те, що льотна експлуатація та бойове застосування сучасних літальних апаратів супроводжується перенесенням значних розумових і психофізіологічних навантажень.
Саме тому, комплексний екзамен для курсантів льотного факультету складався не тільки з вправ загально – фізичної підготовки, але і включав спеціальні вправи, які визначають готовність льотчика до перевантажень в польоті. До основних з них належить вправа на стійкість до несприятливих факторів польоту, а саме оберти на стаціонарному гімнастичному колесі.
 Також курсанти здавали вправи на швидкість (біг на 100 м), вправи на силу (підтягування на перекладині), військово-прикладні вправи (прийоми рукопашного бою), човниковий біг 6 х 100 м (у спорядженні зі зброєю) та вправи на витривалість (біг на 1 та 3 км).
Майбутні офіцери вкотре підтвердили свій високий рівень фізичної підготовки, що характеризують розвиток сили та швидкості, готовності до дій в екстремальних умовах та стійкості до гравітаційних перенавантажень.
Попередній запис

ПІДСУМКИ ЛЬОТНОЇ ПРАКТИКИ!

Наступний запис

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ НАГОРОДЖЕННЯ ЧЕМПІОНКИ СВІТУ!