НовиниНовини ЗРВНовини РТВ ППО

Міжкафедральна нарада з питань підготовки курсантів факультетів зенітних ракетних військ та радіотехнічних військ ППО

18 січня 2021 року в університеті була проведена міжкафедральна нарада щодо відпрацювання навчальних планів підготовки курсантів за освітніми програмами факультетів зенітних ракетних військ та радіотехнічних військ ППО за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка. Нарада проходила під головуванням начальника факультету зенітних ракетних військ полковника Олександра Резніченка та начальника факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони полковника Сергія Ковалевського.

У заході брали участь гаранти освітніх програм за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, науково-педагогічні працівники кафедр факультетів, завідувачі та науково-педагогічні працівники кафедри вищої математики, кафедри фізики та радіоелектроніки, а також представник навчального відділу університету.

Метою проведення міжкафедральної наради було вироблення єдиного погляду на організацію та зміст підготовки курсантів за визначеними освітніми програмами з 2021 року.

Доповідачі підполковник Анатолій Дудуш, полковник Ігор Сачук і полковник Володимир Таршин довели до відома присутніх зміни у системі підготовки військових фахівців у межах спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка з 2021 року за спеціалізаціями факультетів ЗРВ та РТВ ППО, основні положення керівних документів щодо освітньої діяльності закладу вищої освіти за освітньою програмою, а також вимоги щодо реалізації права здобувача вищої освіти на вільний вибір навчальних дисциплін.

На міжкафедральній нараді погоджено склад робочих груп щодо визначення змісту навчальних дисциплін кафедри вищої математики і кафедри фізики та радіоелектроніки, узгоджені порядок їх роботи і терміни погодження програм та робочих програм навчальних дисциплін.

Результатом розглянутих доповідей та дискусій з актуальних питань організації освітнього процесу стало вироблення єдиних поглядів на організацію та зміст підготовки військових фахівців у межах спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка з 2021 року за спеціалізаціями факультетів ЗРВ та РТВ ППО.

Попередній запис

Урочисте вручення Дипломів на засіданні Вченої ради університету

Наступний запис

ВШАНОВУЄМО ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ!