Новини

МУЗЕЮ «ОБЕРЕГИ МУЗИЧНОЇ ХАРКІВЩИНИ» ПРИСВОЄНЕ ІМ’Я ЮРІЯ ЩЕРБІНІНА

За вагомий внесок ЩЕРБІНІНА Юрія Леонідовича – члена Національного союзу композиторів України, музеєзнавця, краєзнавця та археографа в розвиток морально-етичних та культурних цінностей особового складу університету та військовослужбовців Збройних Сил України Громадському загальнодоступному музею «Обереги музичної Харківщини» згідно наказу начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба було присвоєне почесне ім’я Юрія ЩЕРБІНІНА.

Протягом всього свого життя Юрій ЩЕРБІНІН захоплювався історією музичного та театрального мистецтва Харківщини, займався популяризацією досягнень харківських музикантів. Він був одним з небагатьох людей, що з крихт та уламків відновлював історичні напрямки розвитку культури Харківщини, починаючи з середини 17-го століття. Все життя Юрій Леонідович невтомно збирав експонатну базу, щоб створити унікальний музей. Наразі основний експозиційний фонд музею нараховує 1618 експонатів, загальна ж кількість експонатів перевищує 4000 одиниць. Музей також має велику кількість експонатів науково-допоміжного фонду – близько 2000 вінілових платівок, магнітофонні стрічки, а також наукова та спеціальна література.

На мистецькому заході були присутні представники командування вишу та численні гості – представники культурної та наукової спільноти Харківщини. Вони ділилися своїми спогадами про науковця, згадували, як на їх очах відбувалось становлення культурного серця навчального закладу. Багато теплих слів прозвучало на адресу першого директора музею, який своєю невтомною працею подарував нам велику дослідницьку спадщину, яка стала візитною карткою не тільки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, а й усієї Харківщини.

Попередній запис

СВІТЛО ВИФЛЕЄМСЬКОГО ВОГНЮ МИРУ ЗАСЯЯЛО В УНІВЕРСИТЕТІ

Наступний запис

НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ З НОВИМ 2022 РОКОМ!