Новини ННЦМП

На шляху побудування повноцінної системи сержантської освіти

“Як сержант, я розумію, що я є членом корпусу, іменованим “Становим хребтом армії”, – записано у сержантському статуті армії США. Будь-який натовський офіцер підтвердить, що армія тримається на сержантах. Сержант армії країн НАТО – це головна опора командування, до функцій якого входять і підтримання дисципліни, і індивідуальна підготовка бійців й матеріальне забезпечення. Зараз підготовці сержантського складу для української армії теж приділяється все більше уваги.

Як же створити сильний інститут сержантів, враховуючи досвід країн НАТО, та чим відрізняється навчання сержантського складу у Збройних Силах США, Канади та України? Такі питання обговорювалися на засіданні Speaking Club, що пройшло у військовому коледжі сержантського складу 12 травня за участі офіцерів коледжу, викладача англійської мови коледжу Григор’євої Любові Володимирівни. та наукового співробітника навчально-наукового центру мовної підготовки Дроб Наталії Чеславівни.

Питання побудування повноцінної системи сержантської освіти в Україні – дуже об’ємне, тому дискусії на цю тему вирішено продовжити на наступних засіданнях Клубу.

Попередній запис

Проведення чемпіонату ХУПС з міні-футболу серед постійного складу університету

Наступний запис

Доля справжньої людини