НовиниНовини ННЦМП

На шляху до європейського освітнього простору

З метою забезпечення конкурентоспроможності через гарантовану високу якість освітніх послуг, наш університет проводить роботу щодо реалізації свого права на викладання дисциплін англійською мовою відповідно до системи стандартів вищої освіти.

В університеті проведена масштабна робота щодо започаткування системи викладання фахових дисциплін англійською мовою. Розроблено та затверджено «Положення про організацію викладання навчальних дисциплін англійською мовою в університеті», ще регламентує основні принципи діяльності в даному напрямку. Викладачі кафедри іноземних мов та працівники навчально-наукового центру мовної підготовки провели інтенсивний курс з англійської мови за професійним спрямуванням для викладачів навчальних дисциплін, а також курс з методики викладання навчальних дисциплін англійською мовою. За результатами даного курсу проведено роботу щодо допуску викладачів до викладання навчальних дисциплін англійською мовою. Відповідно до Положення, критеріями для допуску до викладання модулів навчальних дисциплін були: достатній рівень володіння англійською мовою на професійну тематику під час створення презентації пробного заняття, уміння довести матеріал до курсантів в доступній формі, висока професійна компетентність.

Отже, з 10 жовтня 2016 року викладачі університету почали проводити заняття з фахових дисциплін англійською мовою. Доктор технічних наук, професор Смеляков Кирило Сергійович, викладач кафедри №402 факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації провів лекцію за темою «Організація і види процесорних систем» з дисципліни «Інформатика, обчислювальна техніка та комп’ютерна графіка». На лекції була присутня комісія з представників навчально-наукового центру мовної підготовки, яка аналізувала якість лекційного матеріалу англійською мовою та доступність його для курсантів. Слід зазначити, що засвоєння курсантами термінів з дисципліни англійською мовою не викликало значних труднощів.

Комісія постановила, що лекція створена та проведена на належному методичному рівні.

Отже, сподіваємось, що вдосконалення чинної в Університеті системи організації освітнього процесу та адаптації його до загальноєвропейських вимог успішно досягне загальноприйнятих кваліфікаційних рівнів, які забезпечують спілкування та ефективність дій майбутніх фахівців у межах європейського освітнього простору.

 

Попередній запис

Суспільно-політичне інформування англійською мовою

Наступний запис

Військова метрологія