НовиниНовини кафедри фізики та радіоелектронікиНовини ППО СВ

Наближаємось до зірок

Перший український астронавт, Леонід Каденюк, вважав що ніякого секрету успіху немає – «Все абсолютно просто: треба мати мету і наполегливо працювати». Саме такий підхід і допомагає курсантам факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Овчарову Ігорю та Вітколенко Івану брати участь у науково-дослідній роботі. Під керівництвом викладача Слабунової Наталії прийняли участь у ХХ Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «ЛЮДИНА І КОСМОС», що проходила у місті Дніпро з 11 по 13 квітня 2018 року.

Курсанти в своїй доповіді обгрунтували актуальність тематики, продемонстрували високий науковий рівень та відмінне володіння матеріалом, і були нагороджені дипломами за найкращу доповідь на конференції.

У вільний час курсанти відвідали музей АТО, де зібрані реальні експонати із зони проведення антитерористичної операції – дорожні знаки зі слідами від куль, військова техніка, більше 1000 гільз і навіть декілько реконструкцій, таких, як блокпост української армії та руїни Донецького аеропорта. Також побували у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова, Дніпропетровському народному музеї історії міліції та на виставці пожежно-рятувальної служби.

Вітаємо курсантів з гарними результатами, та бажаємо подальшого розвитку їх креативних ідей!

Попередній запис

Підготовка майстер-інструкторів університету за програмою DEEP

Наступний запис

Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь в ХХІ столітті»