Новини ННЦМП

Найбільший у світі урок англійської мови, що претендує на Рекорд Гіннеса!

28 травня одночасно у 55-ти містах на 104 майданчиках українці вчили англійську під час наймасштабнішого в історії України та світу уроку англійської мови. Акцію організувала громадська організація Go Global спільно із Посольством Сполучених Штатів Америки в рамках Року англійської мови та Днів Америки в Україні. Найбільші уроки англійської пройшли в Києві на Софійській площі та у Львові на майдані біля Театру опери та балету.

За підрахунками організаторів, Україна має перевершити рекорд Книги рекордів Гіннеса. До цього найбільший урок іноземної відбувався в Німеччині й зібрав 6287 людей. Організатори заходу сподіваються, що цей урок відвідали не менш 9000 учасників.

І часткою такої цікавої сторінки української історії стали 110 курсантів та студентів нашого університету! До речі, Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба був єдиним військовим вишем України, що прийняв активну участь у заході.

На уроці, що був організований та проведений навчально-науковим центром мовної підготовки у форматі розмовного клубу, вивчали вираз “would rather” (надавати перевагу). Наприклад, учасники повинні були обговорити відповіді на запитання типу “Would you rather visit the past or the future?”. Із захопленням вивчаючи англійську учасники і підіймали руки, і жваво дискутували, і старанно повторювали фрази за ведучим уроку.

Безсумнівно, зазирнувши у майбутнє, дуже б хотілося побачити, як українці (а тим паче випускники нашого університету) вільно спілкуються англійською мовою по всьому світу! Ukraine speaks English!

Попередній запис

Наукова діяльність англійською - не виняток, а буденність

Наступний запис

Англійську – у повсякденне життя!