Міні-футболНовини

Наші виборюють подвійну перемогу на змаганнях Відкритого кубку Повітряних Сил Збройних Сил України з міні футболу

На базі нашого університету завершилися змагання відкритого кубку Повітряних Сил Збройних Сил України з міні-футболу на кубок Повітряних Сил Збройних Сил України та призи газети «Крила України».
Змагання пройшли в двох групах по чотири команди. В результаті запеклої боротьби в кожній групі, склад яких був рівний, за Ⅲ-є місце змагалася команда Національного університету оборони України імені Черняховського та команда Командування Сухопутних військ, де перемогла остання. За Ⅰ-е місце змагалася команда офіцерів та команда курсантів нашого навчального закладу, де перемогли молодші «Кожедубівці», які отримали перехідний кубок Повітряних Сил.
За результатами змагань також були нагороджені: кращий голкіпер Роман Шосток – команда Командування Сухопутних військ, кращий захисник Євген Камалов – команда Національного університету оборони України імені Черняховського, кращий нападник Андрій Чабан– команда ПВК «Захід» та кращий гравець Андрій Распопов – команда курсантів університету.
Вітаємо переможців з перемогою!
Ми найкращі!

Попередній запис

Курсанти факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ університету прийняли участь в тактичних навчаннях з бойовою стрільбою

Наступний запис

Викладачі кафедри психології та педагогіки університету передають досвід антитерористичної операції практичним психологам Державної служби з надзвичайних ситуацій