Молоді вчені університету

Колектив молодих вчених Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на теперішній час представлений дев’ятнадцятьма військовослужбовцями та працівниками Збройних Сил України. Завдяки постійній дії трьох спеціалізованих вчених рад кількість молодих вчених університету постійно зростає.

Серед молодих вчених університету є доктори філософії та кандидати технічних, фізико-математичних, юридичних, економічних та психологічних наук.

Молоді вчені університету займають активну життєву позицію щодо розвитку науки в університеті,  приймають активну участь у житті університету. Постійно удосконалюють свій рівень знань, і являються прикладом для випускників, які прагнуть присвятити своє життя науці.

Так, серед молодих вчених університету у поточному році п’ятеро пройшли курси підвищення рівня володіння іноземною мовою та отримали свідоцтва, які підтверджують їх знання відповідно до STANAG 6001 не нижче другого рівня. Крім того двоє з них пройшли курси підвищення кваліфікації.Сертифікат

Рівень довіри до молодих вчених університету дозволяє залучати їх до конкурсних комісій. Так, при проведенні конкурсу на здобуття державних іменних стипендій найкращими молодими вченими для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні до конкурсної комісії був залучений один молодий вчений університету.

Серед молодих вчених університету є стипендіати іменних стипендій за значні досягнення у галузі науки, переможці обласних та всеукраїнських конкурсів на звання кращий молодий вчений.

Диплом
Диплом

Молоді вчені університету постійно приймають участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, також публікують свої наукові результати у визнаних на світовому рівні журналах. За минулий рік молодими вченими університету було опубліковано понад двадцять наукових статей у журналах, що індексуються науко-метричними базами Scopus та Web of Science.