Новини

НАВЧАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ РЯТУВАЛЬНИКАМИ ВИКОНАНО НА ВІДМІННО!

В навчальній авіаційній бригаді Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, що дислокується у місті Чугуєві, триває планова підготовка екіпажів пошуково-рятувальних вертольотів та авіаційних рятувальників.

Підготовка здійснюється з метою набуття фахівцями навичок у наданні допомоги особам, які терплять лихо під час авіаційних подій, техногенних катастроф та інших надзвичайних ситуацій. Вона передбачає вміння авіаційного персоналу здійснювати пошук та евакуацію осіб, які зазнали лиха вдень та вночі, в простих та складних метеорологічних умовах, на суші та з водної поверхні.

В ході навчань десантування над сушею відпрацьовуються на аеродромі Чугуїв. Робота над водною поверхнею проводиться на Чугуївському озері, з ообов’язковим попереднім погодженням з органами місцевої влади. Зазначене озеро є постійним місцем проведення заходів підготовки військовослужбовців навчальної бригади відповідно до установчих документів аеродрому Чугуїв.

29 липня 2020 року під час виконання польотів пошуково-рятувального вертольоту Мі-8МТВ було виконано десантування авіаційних рятувальників за допомогою спускових пристроїв, безпарашутним та парашутним способом на сушу, безпарашутним та парашутним способом на воду, з відпрацюванням елементів надання допомоги тим хто зазнав лиха. Для забезпечення десантування на воду було виділено наряд по майданчику приводнення, а акваторію Чугуївського озера, для безпечного виконання вправ, було обмежено рятувальними човнами з рятувальниками.

Усі заплановані заходи були виконані на відмінно!

Попередній запис

ВИДАТНИЙ АВІАКОНСТРУКТОР #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ

Наступний запис

ВИДАТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛЬОТЧИК #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ