НовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Навчально-методичні збори з фахівцями фізичної підготовки і спорту військових частин Повітряних Сил ЗСУ!

З 20 по 22 грудня 2016 року на базі університету проведено навчально-методичні збори з фахівцями фізичної підготовки і спорту військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. В ході збору фахівці фізичної підготовки і спорту військових частин та кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту обговорювали проблемні питання в організації та проведенні фізичної підготовки в Повітряних Силах, впровадження нових вимог з фізичної підготовки, нормативів, військово-прикладних видів спорту що відповідають стандартам Збройних Сил країн НАТО. Фахівцями кафедри було проведено лекційні, інструкторсько-методичні та показові заняття з організації ранково-фізичної зарядки, спортивно-масової роботи, заняття з рукопашної підготовки та БАРС. Також фахівці були перевірені з виконання нормативів у плаванні, підйомі переворотом, ривку гирі, бігу на 100 та 3000 метрів.

В зборі приймав участь президент федерації карате годзю-ру Кусій Валерій Мадестович, фахівці Всесвітньої федерації з військових багатоборств та Наукового центру університету.

Підсумки збору підводив начальник фізичної підготовки і спорту Повітряних Сил полковник Білуха В.М., який відзначив кращих фахівців з фізичної підготовки у Повітряних Силах, також були вручені нагороди та відзнаки від імені Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України та Командувача Повітряних Сил Збройних сил України.

Попередній запис

Участь у семінарі «Інтернаціоналізація вищої освіти» у м. Київ

Наступний запис

Команда університету у 30 Кубку ФК "Універ" міста Харкова!