НовиниНовини МВС

Навчання Rapid Trident-2019 – запорука покращення якості освіти

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки закінчилися двотижневі міжнародні навчання “Rapid Trident-2019”, у яких прийняли участь понад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки.

З метою обміну досвідом та подальшого впровадження стандартів НАТО у навчальний процес від університету були залучені науково-педагогічні працівники та курсанти випускних курсів інженерно-авіаційного факультету та факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації.

Під час навчань, представники університету були задіяні у наступних заходах:

  • чергування в режимі MEDEVAC;
  • проведення передполітної та післяполітної підготовки;
  • підготовка вертольотів Мі-8 до планових занять за розкладом;
  • проведення технічного обслуговування автоматизованих робочих місць та структурованих кабельних систем;
  • нанесення поточної тактичної обстановки в інтеграційній системі “Дельта” в командно-штабній та польовій фазах навчань.

Навчання проводилися в умовах максимально наближених до бойових, що сприяло закріпленню у курсантів-випускників необхідних навичок майбутніх офіцерів з безперервного управління підрозділами, організації та підтримання взаємодії між підрозділами у складній обстановці.

Набутий за час навчань практичний досвід безумовно буде використано викладацьким складом університету для покращення якості навчання та подальшого впровадження стандартів НАТО у навчальний процес.

Попередній запис

Завдання військовим частинам Харківського гарнізону визначено

Наступний запис

Круглий стіл «Лідерство як складова професійної компетентності майбутнього військового фахівця»