Новини

НЕБО ПРИТЯГУЄ НАЙСМІЛИВІШИХ!

Погляд десятків очей прикутий до неба.  Затамувавши подих, авіатори спостерігають за польотом бойових літаків, який вперше в житті здійснюють курсанти-випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

На базі 299 бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова  (м. Миколаїв) та на базі 831 бригади тактичної авіації (м. Миргород) курсанти-льотчики, продемонструвавши високий рівень підготовки, успішно виконали перший самостійний виліт на бойових літаках – штурмовик типу СУ-25 та винищувач типу СУ-27.

Під час льотної практики, яка буде тривати близько 20-ти тижнів, кожен курсант повинен буде виконати тренувальні польоти різного рівня складності та отримати майже вісімдесят годин у повітрі, що відповідає вимогам триступеневої системи підготовки.

Навчати новачків велика відповідальність. Передаючи свої знання та мудрість майбутнім офіцерам, досвідчені льотчики стверджують, що відчувши небо хоч один раз, відважні сміливці будуть підніматься в небо знову і знову, оскільки уявити своє життя без польотів вже неможливо.

Вітаємо курсантів-випускників з цією незабутньою подією та бажаємо наполегливості і наснаги у подальшому оволодінні обраної професії!

Попередній запис

Мир та безпека – мета миротворця

Наступний запис

Мужність і відвага крізь покоління