НовиниНовини бібліотеки університетуТематичні виставки

Неповторна Шарлотта Бронте

З 19 по 26 квітня 2021 року у бібліотеці університету діє книжкова виставка «Неповторна Шарлотта Бронте», присвячена 205-річчю від дня народження англійської поетеси і романістки.

У центрі уваги виставки – феномен творчості Шарлотти Бронте, чиє ім’я вписане золотими літерами в історію англійської і світової літератури. У своїх творах вона майстерно описувала почуття героїв, їх переживання і внутрішній світ. Її книгами зачитувалися сучасники, а в наші дні романи Шарлотти, Бронте переведені на десятки мов і багаторазово екранізовані.

У ході заходу бібліотекарі знайомили відвідувачів виставки з творчістю видатної письменниці, обговорювали найвідоміші твори англійської романістки. Відеоряд, представлений у режимі «нон-стоп», висвітлював маловідомі широкому колу читачів факти з біографії письменниці, демонстрував уривки з екранізацій за творами Шарлотти Бронте.

Сентиментальна, правдива, щира – так можна сказати не тільки про саму Шарлотту Бронте, але і про її творчість, що хвилює читачів і до сьогодні.

Попередній запис

ВПЕРШЕ НА ОНОВЛЕНІЙ ФУТБОЛЬНІЙ АРЕНІ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ

Наступний запис

ВБОЛІВАЄМО ЗА НАШИХ! ВБОЛІВАЄМО ЗА «СЛОБОЖАНЩИНУ»!