Заходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Ніколи ми не звикнемо до болю

Два роки тому, 13 квітня 2014 року, Рада національної безпеки і оборони України оголосила про початок проведення антитерористичної операції на сході України.

З того часу воєнні хроніки викликають у українців найбільше емоцій. Вони ж стають темою чималої кількості яскравих поезій, які прозвучали на вечорі мужності «Ніколи ми не звикнемо до болю» 14 квітня у читальному залі бібліотеки університету. Зі вступним словом та бібліографічним оглядом літератури, присвяченої досвіду АТО виступила завідувач бібліотеки Ярош Тетяна Геннадіївна.

На зустріч з курсантами був запрошений начальник кафедри фізичного виховання і спорту, учасник бойових дій, полковник Кирпенко Віталій Миколайович. Хто вони, захисники України? Яку ціну платять, виконуючи свій професійний обов’язок? Як на прикладах героїзму та самопожертви загартовуються характери наших воїнів? Саме ці питання стали основною темою обговорення на вечорі.

За кожною історією – справжній герой, який самовіддано служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя. На таких прикладах у нашому університеті виховуються майбутні офіцери – захисники Вітчизни.

Попередній запис

ENGLISH READING ZONE

Наступний запис

«Кожедубівці» взяли участь у Міжнародному марафоні