Новини

Освітній проект “Авіатор-2017”

20 жовтня стартував шостий всеукраїнський освітній проект “Авіатор”, організований Благодійним фондом Бориса Колеснікова. Він буде проведено серед кращих студентів профільних вузів. Сто переможців відправляться в Париж на Міжнародний авіасалон ЛеБурже влітку 2017 року.

За результатами конкурсу АВІАТОР-2016 курсанти льотного факультету стали переможцями конкурсу та відвідали влітку Міжнародний авіакосмічний салон “Farnborough International Airshow 2016” , Велика Британія “Авіатор-2017” буде складатися з п’яти етапів. Перший етап – тестування з технічних дисциплін, яке пройде вже в листопаді цього року. У грудні відбудеться другий етап – тестування з англійської мови на авіаційну тематику. У січні майбутнього року учасників перевірять на загальні знання з основ авіації. Четвертим етапом конкурсу стане завдання-імпровізація від експертного журі. І вже в березні відбудеться фінал проекту. У цьому році він буде складатися з двох частин: мотиваційної презентації та виступи, тема якого буде оголошена за 5 днів до проведення фіналу. За підсумком проекту журі на чолі з легендарним конструктором Дмитром Ківою визначить 100 переможців, які відправляться на Міжнародний авіасалон ЛеБурже в Париж.

Для участі в конкурсі курсантам необхідно до 27-го листопада зареєструватися на сайті Благодійного фонду Бориса Колесникова.

Попередній запис

Офіцери-метрологи проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації

Наступний запис

Харків - моє кохання