Індивідуальні новини АСУ та НЗПАНовини

Перемога в Києві – прямий шлях до Мюнхену!

В столиці України місті Києві з 27 по 31 травня 2019 року відбувся Другий Національний хакатон з безпеки та оборони.

Захід було організовано Генеральним штабом Збройних сил України у співпраці з Центром стратегічних комунікацій StratComUkraine за підтримки НАТО і Урядового офісу координації європейської і євроатлантичної інтеграції України. Хакатон проходив в форматі змагань відповідно до концепції TIDE Hackathon (Transportation Information for Decision Enhancement). Цей вид змагань є традиційним для військових НАТО, оскільки саме таким чином  Альянс підвищує злагодженість роботи різних підрозділів.

Протягом тижня кращі представники силових структур працювали над пошуком інноваційних рішень для покращення взаємодії між складовими сектору безпеки та оборони.

Повітряні Сили були представлені від Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба командою “Air Forсe”. Наша команда у складі підполковника Сергія Осієвського, майора Данила Пархоменка та капітана Артема Самокіша змагалась з 60 кращими IT-фахівцями України. Оцінювали їх рівень 15 військових з країн НАТО та експерти Альянсу.

Під впевненим керівництвом доцента кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ Сергія Осієвського “Air Forсe” стали першими у змаганнях з моделювання! Друге та третє місце посіли колективи Служби безпеки України та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Вітаємо наших хлопців з заслуженою перемогою та бажаємо їм подальших успіхів у справі зміцнення обороноздатності країни! Наступний захід буде проводитись в Німеччині, в Мюнхені де Україну будуть представляти саме наші побратими з університету!

 

Попередній запис

Відтепер справжній «Бойовий»

Наступний запис

Відзначаємо День Миротворця на кафедрі авіаційної англійської мови!