1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 8(106)'2012
  5. Один підхід до прискорення строгої ідентифікації віддалених абонентів

Один підхід до прискорення строгої ідентифікації віддалених абонентів

О.П. Марковський, І.В. Ткач, Д.Г. Іванов
Системи обробки інформації. — 2012. — № 8(106). С. 111-115.
УДК 004.056.53
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В статті пропонується підхід до прискорення основаної на криптографічно строгій концепції “нульового розголошення” ідентифікації віддалених абонентів. Запропонований підхід має за основу використання більш простої, з точки зору обчислювальної реалізації, арифметики кінцевих полів замість модулярної арифметики. Теоретично обґрунтовано і розроблено модифікації класичних схем строгої ідентифікації абонентів з використанням запропонованого підходу. Робота модифікованих схем ідентифікації ілюструється чисельними прикладами. Теоретичне та експериментальне дослідження розроблених схем доводить, що запропонований підхід дозволяє на порядок прискорити програмну реалізацію ідентифікації, основаної на криптографічно строгій концепції “нульового розголошення” і на 2-3 порядки - апаратну.


Ключові слова: строга ідентифікація абонентів, концепція нульового розголошення, арифметика кінцевих полів, швидке експоненціювання на кінцевих полях
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Марковський О.П., Ткач І.В., Іванов Д.Г. Один підхід до прискорення строгої ідентифікації віддалених абонентів. Системи обробки інформації. 2012. № 8(106). С. 111-115.