1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 4(12)'2007
  5. Первинне визначення параметрів руху низькоорбітальних космічних об’єктів за даними вимірювань оптичних засобів контролю космічного простору в режимі „beam-park”

Первинне визначення параметрів руху низькоорбітальних космічних об’єктів за даними вимірювань оптичних засобів контролю космічного простору в режимі „beam-park”

А.О. Ткаченко
УДК 629.78
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Наведені результати первинного визначення параметрів руху низькоорбітальних космічних об’єктів, що спостерігалися оптичними засобами Одеської астрономічної обсерваторії в режимі «beam-park» (нерухомого телескопу), з використанням багатоетапного методу, що заснований на апроксимації результатів спостережень круговою моделлю. Показна доцільність використання методу при ототожненні результатів вимірювань з даними каталогів космічних об’єктів.


Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Ткаченко А.О. Первинне визначення параметрів руху низькоорбітальних космічних об’єктів за даними вимірювань оптичних засобів контролю космічного простору в режимі „beam-park”. Системи озброєння і військова техніка. 2007. № 4(12). С. 42-43.