1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 7(123)'2014
  5. Визначення електричної напруги на навантаженні прийомного сферичного електропружного пертворювача, який заповнено акустичним середовищем (постановка і загальний розв`язок)

Визначення електричної напруги на навантаженні прийомного сферичного електропружного пертворювача, який заповнено акустичним середовищем (постановка і загальний розв`язок)

Д.Д. Новак, О.В. Коржик, О.М. Петрищев, Ю.В. Губінець
Системи обробки інформації. — 2014. — № 7(123). С. 49-56.
УДК 534.3
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: На основі електропружної моделі сферичного п’єзокерамічного перетворювача у вигляді тонкої п’єзокерамічної оболонки, яку заповнено акустичним середовищем, розв’язана задача про прийом звукових хвиль для випадку повного електродування активної поверхні перетворювача. Виконано постановку задачі прийому та отримано аналітичний розвязок для основних фізичних полів з врахуванням зв`язаності системи “ робоче середовище – оболонка – внутрішнє середовище”.


Ключові слова: прийом звукових хвиль, сферична оболонка, п’єзокерамічний перетворювач, наскрізна задача, метод часткових областей, хвильовий пружний шар
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Новак Д.Д., Коржик О.В., Петрищев О.М., Губінець Ю.В. Визначення електричної напруги на навантаженні прийомного сферичного електропружного пертворювача, який заповнено акустичним середовищем (постановка і загальний розв`язок). Системи обробки інформації. 2014. № 7(123). С. 49-56.