1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 1(13)'2008
  5. Сучасна інформаційна війна та її обрис

Сучасна інформаційна війна та її обрис

В.К. Медведєв, Ю.Ф. Кучеренко, Р.М. Гузько
УДК 681.324
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті розглядаються основні риси та методологічні основи ведення сучасної інформаційної війни і наведені основні її складові. Показано, що в сучасній інформаційній війні головними засобами її ведення являються повітряні засоби інформаційного забезпечення проведення операцій та бойових дій. Визначені основні шляхи розвитку повітряних засобів ведення інформаційної війни та напрями їх бойового застосування, за рахунок створення інтегрованої системи засобів ведення інформаційної війни. Вивчення вказаних обставин та розгляд їх у взаємозв’язку дозволить здійснити розробку перспективних методів захисту своїх інформаційно-технічних і соціальних систем від інформаційної зброї противника та забезпечить послаблення його інформаційного впливу при веденні інформаційної війни.


Ключові слова: інформаційна війна, інформаційне протиборство, засоби інформаційної війни, інформаційна зброя, система управління, телекомунікаційна мережа
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Медведєв В.К., Кучеренко Ю.Ф., Гузько Р.М. Сучасна інформаційна війна та її обрис. Системи озброєння і військова техніка. 2008. № 1(13). С. 52-54.