1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 3(13)'2001
  5. Алгоритм факторизации на основе решения квадратного неравенства

Алгоритм факторизации на основе решения квадратного неравенства

В.Я. Певнев, Н.Ф. Логвиненко, А.В. Шостак
Системи обробки інформації. — 2001. — № 3(13). С. 13-17.
Тематика статті: Загальні питання
УДК 519.854
Мова статті: російська


Анотація: Предложен алгоритм факторизации чисел, эффективно работающий с большими числами. Алгоритм может быть реализован как на последовательных, так и на параллельных структурах.


Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Певнев В.Я., Логвиненко Н.Ф., Шостак А.В. Алгоритм факторизации на основе решения квадратного неравенства. Системи обробки інформації. 2001. № 3(13). С. 13-17.