1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 3(20)'2015
  5. Застосування інформаційних технологій у інформаційно-аналітичному забезпеченні органів військового управління

Застосування інформаційних технологій у інформаційно-аналітичному забезпеченні органів військового управління

К.О. Соколов, О.П. Гудима, А.Б. Миронюк, О.Б. Шиятий
УДК 621.396
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Для ефективного, швидкого, стійкого, прихованого, оперативного управління діями військ, необхідне застосування новітніх інформаційних технологій в інформаційно-аналітичному забезпеченні зазначених дій. На сьогоднішній день впровадження інформаційних технологій несе несистематизований характер, що призвело до неспроможності реалізації більшості інформаційно-аналітичних систем, а ті що реалізовані не в повному обсязі використовують свої можливості. Одним з шляхів вирішення проблеми є побудова єдиного ядра інформаційної інфраструктури для Міністерства оборони України та Збройних Сил України. .


Ключові слова: технологія, інформація, інформаційний ресурс, інформаційні технології, інформаційноаналітичні системи, центр обробки даних, класифікація інформаційних технологій, ІТ-інфраструктура
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Соколов К.О., Гудима О.П., Миронюк А.Б., Шиятий О.Б. Застосування інформаційних технологій у інформаційно-аналітичному забезпеченні органів військового управління. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. 2015. № 3(20). С. 30-32.