1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 10(135)'2015
  5. Алгоритм вимірювання дальності в автоматизованих системах наведення винищувальної авіації на маловисотну ціль над морем

Алгоритм вимірювання дальності в автоматизованих системах наведення винищувальної авіації на маловисотну ціль над морем

В.Д. Карлов, О.Б. Котов, І.М. Пічугін, Д.В. Карлов
Системи обробки інформації. — 2015. — № 10(135). С. 205-207.
УДК 621.396
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В статті розглядається можливість врахування фазових флуктуацій сигналів, відбитих від маловисотних цілей, лоцюємих над морем за межами дальності прямої видимості, при оптимізації процесу вимірювання часу запізнення сигналу, що дозволяє використовувати отриману інформацію в автоматизованих системах наведення авіації на ціль. Процес оптимізації вимірювання дальності до цілі, що лоцюється над морем, розглядається в припущенні, що флуктуації сигналів, відбитих від маловисотних цілей, розподілені за нормальним законом, а кореляційна функція цих флуктуацій має довільний характер. В межах припущень отримано алгоритм для оптимальної оцінки часу запізнення відбитих сигналів.


Ключові слова: фазові флуктуації, кореляційна функція, дисперсія
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Карлов В.Д., Котов О.Б., Пічугін І.М., Карлов Д.В. Алгоритм вимірювання дальності в автоматизованих системах наведення винищувальної авіації на маловисотну ціль над морем. Системи обробки інформації. 2015. № 10(135). С. 205-207.