1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 1(49)'2017
  5. Вибір кольорового простору для сегментування зображень, що отримані з бортових систем оптико-електронного спостереження

Вибір кольорового простору для сегментування зображень, що отримані з бортових систем оптико-електронного спостереження

В.Г. Худов, І.А. Хижняк
УДК 4.932
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Проаналізовані атмосферні фактори, що впливають на формування зображення в космічній системі оптико-електронного спостереження. Встановлюється, що сегментування кольорового зображення, що отримується оптико-електронною системою спостереження, потребує вибору моделі кольорового простору. Встановлено, що сегментування зображення залежить від яскравості зображення та в меншому ступеню від кольоровості та насиченості. У зв’язку з цим, основна увага повинна бути приділена каналу яскравості зображення. Тому, для сегментування кольорових зображень найбільш підходять кольорові простори з явно вираженим каналом яскравості. Сформульовано методика сегментування кольорових зображень, що отримані з бортових систем оптико-електронного спостереження.


Ключові слова: оптико-електронне зображення, сегментування, кольоровий простір, яскравість, кольоровість, насиченість
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Худов В.Г., Хижняк І.А. Вибір кольорового простору для сегментування зображень, що отримані з бортових систем оптико-електронного спостереження. Системи озброєння і військова техніка. 2017. № 1(49). С. 168-172.