1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 3(51)'2017
  5. Обладнання для вимірювання внутрішньо-балістичних характеристик вогнепальної зброї

Обладнання для вимірювання внутрішньо-балістичних характеристик вогнепальної зброї

В.Г. Мудрик, Д.О. Торяник, М.І. Зюбан
УДК 623.094
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: В роботі обґрунтовано параметри, викладено принципи побудови і склад експериментальної установки для дослідження засобу вимірювання швидкості руху метаного елементу в каналі ствола. Розроблено методику проведення експерименту, наведено результати експериментальних досліджень з моделювання процесу пострілу та реєстрації і оброблення вимірювальної інформації. Побудовано експериментальну установку, яка дозволяє моделювати функціонування засобу вимірювання швидкості руху метаного елементу в каналі ствола. Розроблено методику проведення експериментальних досліджень, яка передбачає варіювання параметрів елементів оптичної і механічної частини установки під час проведення експерименту з метою перевірки адекватності математичної моделі засобу вимірювання.


Ключові слова: експериментальна установка, засіб вимірювання, швидкість руху метаного елементу, лазерна допплерівська анемометрія, балістичні елементи пострілу, вогнепальна зброя, канал ствола
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Мудрик В.Г., Торяник Д.О., Зюбан М.І. Обладнання для вимірювання внутрішньо-балістичних характеристик вогнепальної зброї. Системи озброєння і військова техніка. 2017. № 3(51). С. 36-42.