1. Наука
  2. Видання
  3. Системи озброєння і військова техніка
  4. 3(55)'2018
  5. Методика складання Таблиць стрільби моделюванням на ЕОМ із застосуванням експериментальних даних

Методика складання Таблиць стрільби моделюванням на ЕОМ із застосуванням експериментальних даних

В.І. Макеєв, В.М. Петренко, В.Є. Житник, А.Ф. Раскошний
УДК 623.55:004.94
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті проаналізовані існуючи методи складання Таблиць стрільби для артилерійських систем та боєприпасів. Запропонована методика складання Таблиць стрільби для нових артилерійських боєприпасів дослідно-теоретичним методом. Дана методика заснована на моделюванні польоту снарядів (мін) на ЕОМ в реальних умовах з використанням дослідних даних та може застосовуватись на початкових етапах роз-робки нових боєприпасів для складання Таблиць стрільби. Її використання дозволяє зменшити витрату боєприпасів під час проведення дослідних стрільб на балістичних полігонах та скоротити час складання Таблиць стрільби.


Ключові слова: система диференціальних рівнянь; коефіцієнт форми снаряда (міни); дослідна даль-ність; коефіцієнт деривації; поправочні графи ТС; характеристики розсіювання
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Макеєв В.І., Петренко В.М., Житник В.Є., Раскошний А.Ф. Методика складання Таблиць стрільби моделюванням на ЕОМ із застосуванням експериментальних даних. Системи озброєння і військова техніка. 2018. № 3(55). С. 13-20. https://doi.org/10.30748/soivt.2018.55.02.