1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 3(25)'2010
  5. Інформаційні технології імітаційного моделювання систем масового обслуговування клієнтів на транспортному ринку

Інформаційні технології імітаційного моделювання систем масового обслуговування клієнтів на транспортному ринку

О.В. Дорохов, М. Драшкович, Н.І. Кіріллова, В.В. Огурцов
УДК 658.7:519.9
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Розглянуто можливість використання інформаційних технологій для комп’ютерного моделювання систем масового обслуговування споживачів послуг на транспортному ринку. Визначено складові, об’єкти та ситуації на ринку транспортних та супутніх послуг, де виникають завдання одночасного обслуговування запитів та потреб клієнтів. Проаналізовано відповідні програмні засоби та середовища моделювання. Запропоновано до використання пакет імітаційного моделювання Extend. Опрацьовано особливості його застосування та наведено приклад моделювання завдання надання транспортного сервісу в Extend 7LT.


Ключові слова: інформаційні технології на транспорті, системи масового обслуговування, комп’ютерне імітаційне моделювання, якість обслуговування на ринку транспортних послуг
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Дорохов О.В., Драшкович М., Кіріллова Н.І., Огурцов В.В. Інформаційні технології імітаційного моделювання систем масового обслуговування клієнтів на транспортному ринку. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2010. № 3(25). С. 170-173.