1. Наука
  2. Видання
  3. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України
  4. 2(8)'2012
  5. Метод отримання двовимірних радіолокаційних зображень літаків на основі часово-частотного перетворення Габора

Метод отримання двовимірних радіолокаційних зображень літаків на основі часово-частотного перетворення Габора

В.М. Орленко
УДК 621.396.96
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Автоматичне радіолокаційне розпізнавання повітряних об’єктів за ступенем небезпеки та селекція хибних та відволікаючих цілей стають дедалі актуальнішими при створенні автоматизованих систем управління Повітряними Силами. При цьому двовимірні радіозображення можуть використовуватися як для автоматичного розпізнавання, так і для контролю збоку людини-оператора за процесом розпізнавання у складних ситуаціях. В статті розробляється метод отримання двовимірних радіозображень на основі часово-частотного перетворення Габора. При цьому замість поодиноких радіозображень поганої якості отримуються послідовності радіозображень, якість яких може суттєво поліпшуватися. За допомогою розробленого методу аналізуються двовимірні радіозображення літака Цессна-172, отримані на основі експериментальних даних.


Ключові слова: радіолокаційне розпізнавання, інверсний синтез апертури антени, радіозображення, широкосмуговий радіолокаційний сигнал
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Орленко В.М. Метод отримання двовимірних радіолокаційних зображень літаків на основі часово-частотного перетворення Габора. Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. 2012. № 2(8). С. 73-78.