1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 3(32)'2012
  5. Вдосконалення системи оцінювання якості навчання за циклом дисциплін професійної (професійно-орієнтованої) підготовки в умовах застосування положень Болонського процесу в навчальному процесі підготовки курсантів за напрямом підготовки «Радіотехніка»

Вдосконалення системи оцінювання якості навчання за циклом дисциплін професійної (професійно-орієнтованої) підготовки в умовах застосування положень Болонського процесу в навчальному процесі підготовки курсантів за напрямом підготовки «Радіотехніка»

О.Л. Кузнєцов
УДК 37.013.75
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті проводиться обґрунтування найбільш ефективної системи оцінювання якості навчання курсантів в умовах застосування положень Болонського процесу в навчальному процесі кафедри озброєння радіотехнічних військ Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.


Ключові слова: навчальний процес, система оцінювання, Болонський процес, змістовний модуль
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кузнєцов О.Л. Вдосконалення системи оцінювання якості навчання за циклом дисциплін професійної (професійно-орієнтованої) підготовки в умовах застосування положень Болонського процесу в навчальному процесі підготовки курсантів за напрямом підготовки «Радіотехніка». Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2012. № 3(32). С. 185-187.