1. Наука
  2. Видання
  3. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил
  4. 1(16)'2008
  5. Про доцільність створення системи самоприкриття та наземної оборони підрозділів зенітних ракетних військ

Про доцільність створення системи самоприкриття та наземної оборони підрозділів зенітних ракетних військ

Ю.В. Наливайко, А.Ю. Власов, Д.В. Карпенко
УДК 355.469.5./6
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті обґрунтована доцільність створення системи самоприкриття та наземної оборони (СПНО) підрозділів зенітних ракетних військ, як вимогу, пов’язану із вдосконаленням способів ураження ЗРК. Запропоновано математичне формулювання задачі вибору раціональної структури системи самоприкриття та наземної оборони підрозділів зенітних ракетних військ, що дозволить обґрунтовано формувати рекомендації командиру зенітного ракетного дивізіону. Зроблено висновок: математичне формулювання задачі вибору раціональної структури системи СПНО та алгоритм її вирішення мають сенс лише за умови, що елементи, які вибираються у кожному з варіантів (змінні задачі) незалежні, тобто вибір одного елемента не впливає на вибір інших.


Ключові слова: зенітні ракетні війська, система самоприкриття та наземної оборони, безпосереднє прикриття та наземної оборони, зенітний ракетний комплекс, високоточна зброя, протиповітряна оборона, спеціального призначення
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Наливайко Ю.В., Власов А.Ю., Карпенко Д.В. Про доцільність створення системи самоприкриття та наземної оборони підрозділів зенітних ракетних військ. Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил. 2008. № 1(16). С. 9-11.