1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 3(70)'2008
  5. Математичне моделювання розпізнавання повітряних цілей по двовимірних радіозображеннях на бічних ракурсах

Математичне моделювання розпізнавання повітряних цілей по двовимірних радіозображеннях на бічних ракурсах

Г.Д. Братченко
Системи обробки інформації. — 2008. — № 3(70). С. 18-20.
УДК 621.396.96
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Зниження достовірності розпізнавання повітряних цілей (ПЦ) за їх радіолокаційними дальнісними портретами на бічних ракурсах робить актуальним дослідження можливостей використання двовимірних радіозображень (РЗ), які можуть бути отримані при широкосмуговому зондуванні методом інверсного синтезу апертури. У статті представлені результати математичного моделювання відновлення двовимірних РЗ в умовах прямолінійного польоту ПЦ в РЛС сантиметрового діапазону з лінійно-частотномодульованим сигналом із шириною смуги частот близько 150 МГц. Отримані порівняльні результати розпізнавання літаків по двовимірним РЗ та за сукупністю радіолокаційних дальнісних портретів на ракурсах 75...90 градусів, які вказують на можливий виграш у достовірності автоматичного розпізнавання за рахунок використання двовимірних РЗ. Рішення про належність ПЦ до одного з шести типів приймаються за кореляційним та структурним алгоритмами.


Ключові слова: повітряна ціль, радіолокаційний дальнісний портрет, інверсний синтез апертури, двовимірне радіозображення, алгоритм розпізнавання
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Братченко Г.Д. Математичне моделювання розпізнавання повітряних цілей по двовимірних радіозображеннях на бічних ракурсах. Системи обробки інформації. 2008. № 3(70). С. 18-20.

Whoops, looks like something went wrong.