1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 7(81)'2009
  5. Метод формування псевдовипадкових чисел із застосуванням перетворень у групі точок еліптичних кривих

Метод формування псевдовипадкових чисел із застосуванням перетворень у групі точок еліптичних кривих

О.О. Кузнецов, Ю.М. Рябуха, Р.В. Корольов
Системи обробки інформації. — 2009. — № 7(81). С. 137-138.
УДК 681.3.06
Мова статті: українська

Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Кузнецов О.О., Рябуха Ю.М., Корольов Р.В. Метод формування псевдовипадкових чисел із застосуванням перетворень у групі точок еліптичних кривих. Системи обробки інформації. 2009. № 7(81). С. 137-138.