1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 7(88)'2010
  5. Спосіб інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять

Спосіб інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять

В.Г. Головань, О.М. Дроздов, В.В. Маміч
Системи обробки інформації. — 2010. — № 7(88). С. 112-116.
УДК 372:004 (0,75.3)
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: У статті пропонується досить ефективна і проста у використанні технологія інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять шляхом нестандартного використання можливостей офісних програм Power Point і Word від Mikrosoft. Перевага пропонованої технології полягає в тому, що вона дозволяє будь-якому викладачеві й на будь-який ПЕОМ в стислий час легко реалізувати власне бачення навчального матеріалу, анімувати його із забезпеченням принципів наочності й інтерактивності. Важливою є також можливість створення комп’ютерних слайд-фільмів (КСФ) на базі електронної навчальної графіки, яка вже існує через попереднє видання друкованих навчальних видань, що веде до суттєвої економії коштів і робочого часу.


Ключові слова: комп’ютерний слайд-фільм, причино-наслідковий перебіг подій, комп’ютерна анімація, інформаційна технологія підтримки навчального процесу
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Головань В.Г., Дроздов О.М., Маміч В.В. Спосіб інформаційної підтримки аудиторних та дистанційних занять. Системи обробки інформації. 2010. № 7(88). С. 112-116.