1. Наука
  2. Видання
  3. Системи обробки інформації
  4. 2(100)'2012
  5. Вибір показників та головного критерію ефективності автоматизованої системи підготовки військ (сил) ЗС України

Вибір показників та головного критерію ефективності автоматизованої системи підготовки військ (сил) ЗС України

С.В. Дуденко, М.М. Колмиков, С.В. Алексєєв, А.М. Ткачов
Системи обробки інформації. — 2012. — № 2(100). С. 285-288.
УДК 355.233.1.005
Мова статті: українська
Анотації на мовах:


Анотація: Інтенсивність розвитку військової науки та використання новітніх інформаційних технологій у сучасному озброєнні та військовій техніці вимагає постійного вдосконалення знань, умінь та навичок військовослужбовців, що може досягатися лише за умов якісної та гнучкої системи підготовки з автоматизацією окремих найбільш затратних за часом виконання процесів. Аналіз ситуації, що склалася в Збройних Силах України, свідчить, що немає чіткого концептуального визначення шляхів створення цілісної автоматизованої системи підготовки військ (сил), її впровадження та використання. На етапі виконання попередніх досліджень з доцільності розробки автоматизованої системи підготовки військ (сил) Збройних Сил України головною задачею є вибір показників та головного критерію ефективності системи.


Ключові слова: автоматизована система підготовки, показники та критерії ефективності, оперативність управління, рівень підготовленості
Інформація про авторів публікації:
Бібліографічний опис для цитування:
Дуденко С.В., Колмиков М.М., Алексєєв С.В., Ткачов А.М. Вибір показників та головного критерію ефективності автоматизованої системи підготовки військ (сил) ЗС України. Системи обробки інформації. 2012. № 2(100). С. 285-288.